Głównym elementem działalności naszej firmy są usługi w zakresie montażu, konserwacji i naprawy urządzeń teletechnicznych i telekomunikacyjnych, modernizacji istniejących sieci telefonicznych (analogowych i cyfrowych), wdrażania systemów taryfikacji i ich obsługi, rozbudowy central telefonicznych, uruchamiania pakietu optymalizacja ruchu wychodzącego ARS, projektowania i instalacji systemów DECT (łączności bezprzewodowej). W ramach partnerstwa dystrybujemy urządzenia marki PLATAN i Panasonic.

Oferujemy również usługi telekomunikacyjne Voipostrada w zakresie połączeń strefowych, międzystrefowych, międzynarodowych i do sieci komórkowych poprzez telefonię IP (pakietową transmisję głosu). Jesteśmy przedstawicielem firmy Rex Company.

W dziedzinie informatyki realizujemy zlecenia związane z wzbogacaniem infrastruktury sieciowej o routowany dostęp do Internetu, utrzymywaniem sprawności technicznej urządzeń i połączeń LAN i WAN, sprzedażą, instalacją i zmianą konfiguracji urządzeń komputerowych i oprogramowania dla firm, hurtownii, sklepów i biur rachunkowych.
O  firmie  |  Referencje  |  Usługi  |  Kontakt                                                    copyright by Sobmax.pl
d e s i g n   b y   v i r e q